Productiemedewerker

  • Oss
  • MBO, LBO
  • Fulltime
  • codeSalarisindicatie Salaris €13,27 - €13,27 per uur

Masz doświadczenie w pracy z drewnem lub chciałbyś się tego nauczyć? Następnie czytaj dalej!

WAT GA JE DOEN?

Jako pracownik produkcyjny u naszego klienta w Oss odpowiadasz za produkcję wysokiej jakości paneli drewnianych. Nasz Klient specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i dystrybucji różnego rodzaju podłóg drewnianych.

Twoja praca będzie polegała na układaniu drewna w maszynach, ustawianiu maszyn, uzupełnianiu surowców i zbieraniu zamówień.

WAT MOET JE IN HUIS HEBBEN?

Chcesz wiedzieć, czy jesteś właściwą osobą, której szukamy? Czy masz odpowiednie wymagania dotyczące pracy?

  • Pasjonujesz się obróbką drewna;
  • Masz pozytywne nastawienie
  • Pracujesz dokładnie i lubisz prace w zespole.

HOE WE JE TERUGBETALEN?

  • Stawka godzinowa brutto 13,27 €
  • Długoterminowa praca z możliwością stałego zatrudnienia u naszego Klienta!
  • Przestronne miejsce pracy
  • Dodatek podróżny
Vincent
"Er is goed persoonlijk contact en er wordt geluisterd naar de werknemers!"
Vincent