Logistiek medewerker

  • waalsprong
  • MBO, LBO
  • Fulltime
  • codeSalarisindicatie Salaris €13,27 - €13,27 per uur

Szukasz pracy w logistyce, w której będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności logistyczne?Lubisz pracować na dzienne zmiany? Zatem czytaj dalej szybko, ponieważ szukamy Cię dla naszego klienta w Oosterhout (GLD)!

WAT GA JE DOEN?

Jako pracownik logistyki dbasz o cały proces logistyczny w magazynie. Razem ze swoimi współpracownikami dbasz o to, aby nowo przybyłe produkty zostały rozładowane, sprawdzone i umieszczone w odpowiednich miejscac w magazynie. Ale oczywiście nie pozostana one tam na zawsze! Zamówienia napływają, a Ty zabierasz się do ich kompletowania, następnie przygotowujesz je do wysyłki i pomagasz kierowcy załadować ciężarówkę. Dbasz także o to, aby od czasu do czasu materiały były liczone, a środowisko pracy pozostało czyste. Na koniec dnia wrócisz do domu zadowolony, wszystko zostało załatwione jak powinno!

WAT MOET JE IN HUIS HEBBEN?

  • Jesteś dostępny na zmiany dzienne w godzinach od 8:00 do 17:00.
  • Masz doświadczenie jako pracownik logistyki
  • Posiadanie certyfikatu wózka widlowy REACHTRUCK jest duza zaleta

HOE WE JE TERUGBETALEN?

  • Dobre wynagrodzenie 13,27 € brutto na godzinę
  • Zwrot kosztów dojazdu w wysokości 0,23 € za kilometr
  • Sympatyczna firma z prawdziwym salonowym klimatem
  • Miłych współpracowników i liderów zespołów, którzy myślą razem z Tobą
Vincent
"Er is goed persoonlijk contact en er wordt geluisterd naar de werknemers!"
Vincent