Kierowca ciężarówki C lub CE – Deventer

  • Deventer
  • MBO, LBO / VMBO
  • Fulltime, Parttime
  • codeSalarisindicatie Salaris €11,80 - €15,89 per uur

Czy chcesz pracować w firmie, w której zawsze jest czas na wzajemną uwagę i personalne podjście ? W naszego klienta cenione jest doświadczenie kierowcy oraz jego osobowość ! Obecnie poszukujemy entuzjastycznego kierowcy z prawem jazdy kategorii C lub CE dla hurtownii produktów spożywczych branży gastronimicznej. Jest to coś dla Ciebie? W takim razie Join The Force !

WAT GA JE DOEN?

Jako kierowca będziesz odpowiedzialny za załadunek (chłodniowy), który przewozisz z hurtowni w Deventer. Będziesz samodzielnie ładowac rollkontenery do samochodu. Wspólnie z osobą towarzyszącą (pilotem) będziecie przewozić artykuły spożywcze, napoje i przekąski do placówek gastronomicznych. Towary te są transportowane wózkami ręcznymi lub rollkontenerami.

Czy lubisz rozmawiać? Idealnie! Będziesz dostarczać produkty do piwnicy lub chłodni klienta. Jednym słowem praca, w której zawsze pokonujesz małe odleglosci i musisz rozładowywać stosunkowo dużą ilość towaru.

Wiele otrzymujesz w zamian. Miedzy innymi: Uśmiechnięte twarze właścicieli barów, organizatorów imprez i restauratorów. Plus kawa i ciasta, którymi Cię częstują !

  • Twój dzień zaczyna się między 5 a 6 rano i zazwyczaj wracasz do domu na czas obiadu
  • Uszczęśliwiasz średnio od 10 do 15 klientów dziennie
  • Pracujesz rotacyjnie w soboty
  • Będziesz jeździł(a) samochodem dostwaczym lub city- trailer (w zależności od prawa jazdy)

WAT MOET JE IN HUIS HEBBEN?

  • Mówisz po holendersku, angielsku lub niemiecku
  • Posiadasz prawo jazdy C lub CE i ważny kod 95 i oczywiście kartę kierowcy
  • Potrafisz dobrze planować i rozumiesz, jak ważne jest ukończenie trasy
  • Lubisz być w drodze
Benodigde rijbewijzen
C

HOE WE JE TERUGBETALEN?

Co oferujemy ? Począwszy od godziwego wynagrodzenia zgodnego z Układem Zbiorowym o Prace TLN do extra “bonusów” w postaci osobistej uwagi i szczerego uznania. Dodatkowo chętnie zainwestujemy w Twoją przyszłość. Pomyśl o kursach odświeżających kod 95. Czy masz ambicję by sie rozwijac? Nie byłbyś pierwszym pracownikiem, który uzyskał prawo jazdy CE za pośrednictwem naszej własnej Akademii. Jeśli masz ambicję, dosłownie pomożemy Ci w drodze! Przekonaj się, jak to jest pracować w naszym teamie !

  • Wynagrodzenie i dodatki zgodnie z układem zbiorowym pracy TLN
  • Od 2050 do 2750 brutto miesięcznie (w zależności od Twojego doświadczenia)
  • + oczywiście możliwe dodatki
  • Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin u renomowanego pracodawcy
  • Jeśli dobrze funkcjonujesz, możesz zostać zatrudniony przez klienta
  • Dobre możliwości kształcenia ustawicznego, na przykład w zakresie Code95, VCA lub ADR
  • Darmowy kurs jezyka Niderlandzkiego za pośrednictwem Logistic Force
  • Właśnie otrzymales prawo jazdy C? Chcesz zdobyc CE? To tez jest u nas możliwe!

Masz pytania dotyczące tego wakatu? Zadzwoń, napisz e-mail lub wyslij wiadomość do mnie!

Paul
"Logistic Force is gewoon goed voor zijn werknemers!"
Paul